Achtenveertig punten voor Vince Carter
09/02/2010 12:10 0 reacties
Met een thuiszege tegen New Orleans klom orlando naar de tweede stek in de Eastern Conference van de NBA. Veteraan Vince Carter was de absolute uitblinker. De LA Lakers hadden Kobe Bryant niet nodig om te winnen.
De Lakers speelden in eigen huis tegen de San Antonio Spurs en die waren de laatste tijd goed op dreef. In de eerste twee kwarts bleek dat ook duidelijk, de Spurs stonden al vroeg op voorsprong. Net voor de rust keerde de thuisploeg het tij. 50-47 na de eerste helft.
Na de break zouden de Lakers die voorsprong niet meer uit handen geven. Onder leiding van Pau Gasol (21 punten, 19 rebounds en 8 assists) stoomden de Lakers naar 101-89 winst. Onze landgenoot Didier Mbenga mocht ene minuutje opdraven.
Orlando springt na negen overwinningen in de laatste elf matchen naar een tweede plaats in de Eastern Conference. In de hele NBA kunnen ze voorlopig de derde beste statistieken voorleggen.
Toch zag het er lang niet goed uit voor Orlando Magic, want de New Orleans Hornets leidden aan de rust met 55-70. De 33-jarige Vince Carter vond het welletjes in de tweede helft en scoorde 48 keer, lukte zeven rebounds en gaf twee assists.Het werd uiteindelijk 123-117.

Okapi Aalstar versterkt zich met Hilliard
Mbenga verlaat Lakers, maar heeft nog geen nieuwe club
Lions missen eerste kans op EK-kwalificatie
Beghin definitief terug naar Charleroi
Landskampioen Spirou Charleroi versterkt zich met Gomis
Van Rossom gaat bij Zaragoza spelen
Controleer op nieuwe reacties