Charleroi opnieuw landskampioen
04 juni 2011 22:44 0 reacties
Charleroi heeft zich voor de tiende keer tot Belgisch kampioen gekroond met een vierde titel op rij. Aalstar kon in deze finale voor de derde keer niet winnen: 59-53.
Charleroi greep Aalstar meteen bij de keel met een verschroeiende start. Na het eerste quarter had Charleroi al een mooie bonus: 23-14
Het tweede quarter bracht weinig beterschap voor Aalstar, dat te slordig speelde om de thuisploeg in de problemen te brengen. Maar met de rust in zicht had Aalstar toch plots een offensiefje in huis. Copeland en Ruoff schoten wakker en hielden de tweede helft spannend door voor een 38-32-ruststand te zorgen.
Na de pauze ging het wat minder voor Charleroi, dat amper acht punten kon maken in het derde quarter. Copeland bracht zijn team terug tot op een puntje: 38-37. Even later zette de Amerikaan Aalstar zelfs even op voorsprong met een driepunter.
De thuisploeg ging het slotkwart in met een bonus van twee punten. Die spannende strijd kwam het spel niet ten goede, want beide ploegen speelden te zenuwachtig en stapelden de balverliezen op. Charleroi speelde het minst slecht en het pakt zo zijn vierde titel op een rij.
Belgen kennen tegenstanders EuroChallenge en EuroCup
Russische vrouwen pakken EK-titel
Mbenga: 'zal nog NBA-titel winnen'
Lockout dreigt voor NBA
Oostende gaat door met Jaumin
Oostende haalt tweede Serviër binnen
"Maximaal vijf buitenlanders in Belgische competitie"
Belgian Cats winnen tweede barrageduel
Loridon: "Als ik 10 buitenlanders wil zien, kijk ik wel naar NBA"
Controleer op nieuwe reacties