Broertjes Rochus schuiven op
08/02/2010 13:52 0 reacties
De gebroeders Rochus zijn enkele plaatsen omhoog gesprongen in het nieuwe ATP klassement. Steve Darcis en Xavier Malisse blijven net buiten de top 100 van de wereld. Kristof Vliegen tuimelt naar beneden.
Olivier Rochus is nog steeds de beste Belg. Hij steeg een plekje en komt op 55. Zijn broer Christophe won dit jaar nog geen enkele wedstrijd, maar schuift toch twee plaatsen op naar nummer 85.
Steve Darcis blijft op 104 steken, Xavier Malisse moet een plaatsje prijsgeven en zakt naar 107. Kristof Vliegen was de grootste pechvogel. Hij zakt zestien plaatsen en staat nu op 127.
De top tien bij de mannen blijft onveranderd. Federer staat autoritair op kop, met bijna 3000 punten voorsprong op Novak Djokovic. Andy Murray staat op drie, Rafaël Nadal een trapje lager. Juan Martin Del Potro bezet nog steeds de vijfde plek
Dick Norman zakt in de rankings van het dubbelspel naar de dertiende plaats, eentje minder dan vorige keer. In het enkelspel won de grote Norman een plek. Daar staat hij nu op 307.
Bij de vrouwen bleef alles hetzelfde.


Wickmayer onderuit in dubbelspel
Federer en Djokovic makkelijk naar derde ronde op US Open
Wozniacki met 'double bagel' naar derde ronde
Wickmayer vervoegt Clijsters in derde ronde US Open
Darcis naar kwartfinales in Como
Malisse: "Ik was mijn vertrouwen kwijt"
Clijsters wint makkelijk maar is nog op zoek naar beste vorm
Flipkens ook in dubbel uitgeschakeld op US Open
Vliegen: "Het gaat de goede kant op"
Controleer op nieuwe reacties