Verslag: Sint-Truiden plaatst zich voor play-offs I
14/03/2010 22:25 25 reacties
Sint-Truiden heeft zich verzekerd van een plek bij de eerste zes en treedt dus straks aan in de play-offs I. STVV versloeg Germinal Beerschot met 2-0.
Sint-Truiden speelde in de aanvangsfase opvallend zenuwachtig. De spelers wisten dat ze geschiedenis konden schrijven voor hun club en dat was duidelijk merkbaar op het veld. Er werd erg nerveus geacteerd, wat voor defensieve fouten zorgde. Germinal Beerschot kon er echter niet van profiteren. Bij Sint-Truiden kwam het gevaar voor de rust vooral van Jonathan Wilmet, maar de middenvelder miste tot twee keer toe.
Na de rust kwam Sint-Truiden sterker voor de dag. De thuisploeg toonde meer drang naar voor en dat leverde ook het gewenste resultaat op. Na een overtreding van Philippe Clement op Ibrahima Sidibé wees ref Frank De Bleeckere naar de stip. Sidibé zette zichzelf achter de bal, maar trapte de penalty op de paal. Wat later zette de boomlange spits zijn team toch op voorsprong met een rake kopbal. In een spannend slot nam Hervé Onana alle twijfels weg. (AN)
Bron: www.voetbalkrant.com

Balotelli is zes weken out
Evra gaat in beroep tegen zijn schorsing
Deelde Edgar Davids klappen uit?
Beerens wil naar Ajax
Owen wil weer meedoen bij Engeland
Theo Walcott bezorgt Wenger zorgen
Mourinho neemt het op voor Vertonghen en Suarez
Gerrard is tevreden
Groep G: Rooney zet Engeland op weg naar nieuwe zege
Groep H: Noorwegen bezorgt Portugal kopzorgen
Controleer op nieuwe reacties