Everton-coach razend op Georges Leekens

16/10/2010 08:45 5 reacties

Everton-coach razend op Georges Leekens

Marouane Fellaini liep tijdens België - Oostenrijk een hamstringblessure op en is vier tot zes weken out. Everton is nu razend op bondscoach Georges Leekens.

Everton-coach David Moyes zat in het Koning Boudewijnstadion. "Als Leekens Fellaini meteen na zijn blessure had vervangen, zou hij slechts twee weken out geweest zijn", vertelt Moyes.

"Maar hij wachtte met de vervanging. Nu is Marouane misschien zes weken onbeschikbaar! We gaan een officiële brief schrijven naar de Belgische bond om ons ongenoegen te uiten."

Leekens verdedigt zich in Het Nieuwsblad tegen de kritiek. "De procedure is perfect gevolgd. Als de speler meteen een zweepslag voelt, is het duidelijk, maar Marouane gaf aan dat hij nog even wilde proberen. Toen dat niet lukte, hebben we hem vervangen."

Auteur: Fabian Morren

Bron: www.voetbalkrant.com

 

Reacties

Controleer op nieuwe reacties