Word fan! 0

Info

Naam: Balakov
Voornaam: Krasimir
Nationaliteit: Bulgarije
Geboortedatum: 29/03/1966

Ploegen

01/06/2019 ... Bulgarije

Trainer

16/01/2006 21/05/2007 Grasshoppers
29/10/2007 30/06/2008 Sankt Gallen
17/12/2008 07/12/2010 Chernomorets Burgas
27/05/2011 22/03/2012 Hajduk Split
22/03/2012 19/05/2012 Kaiserslautern
27/05/2014 10/07/2015 Litex Lovech
04/01/2018 31/05/2019 Etar
01/06/2019 17/10/2019 Bulgarije