Morten Olsen

Info

Naam: Olsen
Voornaam: Morten
Nationaliteit: Denemarken
Geboortedatum: 14/08/1949

Ploegen

Trainer

01/01/1990 10/05/1992 Brøndby IF
29/04/1993 26/08/1995 1. FC Köln
01/07/1997 14/11/1998 Ajax
01/07/2000 18/11/2015 Denemarken