Valeri Bondarenko

Info

Naam: Bondarenko
Voornaam: Valeri
Nationaliteit: Estland
Geboortedatum: 22/04/1953

Ploegen

01/12/2009 29/10/2010 Trans Narva
26/01/2011 01/10/2011 Syrianska FC
15/12/2011 07/09/2012 Sillamäe Kalev
11/10/2012 31/12/2012 Väsby United
11/04/2013 13/06/2014 Trans Narva
04/07/2014 03/06/2016 Rakvere Tarvas

Trainer

01/12/2009 29/10/2010 Trans Narva
26/01/2011 01/10/2011 Syrianska FC
15/12/2011 07/09/2012 Sillamäe Kalev
11/10/2012 31/12/2012 Väsby United
11/04/2013 13/06/2014 Trans Narva
04/07/2014 03/06/2016 Rakvere Tarvas
01/01/2018 06/08/2018 Nomme Kalju
29/04/2019 01/06/2019 Trans Narva