Word fan! 350

Info

Naam: Zidane
Voornaam: Zinedine
Nationaliteit: Frankrijk
Geboortedatum: 23/06/1972
Positie: Middenvelder

Ploegen

01/07/1988 30/06/1992 Cannes
01/07/1992 30/06/1996 Bordeaux
01/07/1996 30/06/2001 Juventus
01/07/2001 10/07/2006 Real Madrid

Trainer

01/07/2013 30/06/2014 Real Madrid T2
25/06/2014 17/07/2015 Real Madrid Castilla T2
17/07/2015 04/01/2016 Real Madrid Castilla
04/01/2016 31/05/2018 Real Madrid
11/03/2019 30/06/2021 Real Madrid