Jorge Jiménez

Info

Naam: Jiménez
Voornaam: Jorge
Nationaliteit: Honduras

Ploegen

Trainer

01/01/2014 31/12/2014 Honduras
01/01/2015 31/12/2016 Honduras
01/11/2018 25/04/2019 Honduras