Word fan! 0

Info

Naam: Sarri
Voornaam: Maurizio
Nationaliteit: Italië
Geboortedatum: 10/01/1959

Trainer

07/07/2010 24/06/2011 Alessandria
06/07/2011 12/12/2011 Sorrento
01/07/2012 04/06/2015 Empoli
11/06/2015 23/05/2018 Napoli
14/07/2018 16/06/2019 Chelsea
13/08/2018 16/06/2019 Chelsea
16/06/2019 08/08/2020 Juventus
09/06/2021 30/06/2023 Lazio