Pavel Hapal

Info

Naam: Hapal
Voornaam: Pavel
Nationaliteit: Tsjechië
Geboortedatum: 27/07/1969

Ploegen

Trainer

29/07/2009 15/07/2011 Zilina
31/10/2011 30/07/2013 Zaglebie Lubin
13/03/2014 23/12/2014 Senica
01/01/2015 28/02/2018 Slovakia U21
06/03/2018 27/07/2018 Sparta Praag
22/10/2018 ... Slovakije