Karel Jarolím

Info

Naam: Jarolím
Voornaam: Karel
Nationaliteit: Tsjechië
Geboortedatum: 23/08/1956

Ploegen

Trainer

01/07/2005 29/09/2010 Slavia Praha
14/10/2010 05/08/2011 Slovan Bratislava
05/08/2011 28/02/2013 Al Ahli
26/05/2013 09/11/2013 Al Wahda
02/01/2014 12/08/2016 Mladá Boleslav
15/07/2016 11/09/2018 Tsjechië