Word fan! 0

Info

Naam: Yanal
Voornaam: Ersun
Nationaliteit: Turkije
Geboortedatum: 17/12/1961

Trainer

11/04/1996 31/05/1996 Denizlispor
01/09/1996 06/11/1996 Denizlispor
01/08/1998 30/06/2000 Denizlispor
17/07/2000 30/06/2002 Ankarag├╝c├╝
01/07/2002 30/06/2004 Genclerbirligi
28/04/2004 08/06/2005 Turkije
13/10/2005 19/03/2007 Manisaspor
27/10/2007 27/04/2009 Trabzonspor
24/12/2011 28/06/2013 Eskisehirspor
01/07/2013 09/08/2014 Fenerbah├že
12/11/2014 02/07/2015 Trabzonspor
01/07/2016 16/10/2017 Trabzonspor
14/12/2018 ... Fenerbah├že