Overzicht Belgen: Zagré door op de 100m horden
Foto: © photonews
Ook op deze dag zijn heel wat Belgen in de weer op de Olympische Spelen in Rio. We gieten hun prestaties in dit handige overzicht.
In het atletiek kregen we goed nieuws van Ann Zagré en Pieter-Jan Hannes. Zagré kon zich met overtuiging plaatsen voor de halve finale op de honderd meter horden met een tweede plaats. Hannes ging ook door naar de halve finale op de 1500m, dat leest u hier.
Jonathan Borlée liep de 200m als voorbereiding voor de 400m en zag Bolt naar een makkelijke zege sprinten. Louise Carton kon zich niet plaatsen bij de 5000m, Zevenkampheldin Nafi Thiam besliste om het hoogspringen toch te laten schieten. Lees hier waarom.
Arthur Peters werd derde in zijn B-finale in de kayak K1 1000m en sloot zijn eerste Olympische Spelen af met een knappe elfde plaats. Evi Van Acker kon haar vierde plaats in de medaillerace niet meer verbeteren. Hier krijgt u het verslag.
Jérôme Guery plaatste zich met de hakken over de sloot voor de derde ronde in de Jumping. De ruiter belandde op de 44e plaats, de beste 45 gingen door.